«УСЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ, НІЧОГО НЕ ЗНИКАЄ». Виставка Анни Кострицької. / «EVERYTHING CHANGES, NOTHING DISSAPPEARS». Exhibit by Anna Kostrytska.

 

МВЦ Музею історії міста Києва

та

Анна Кострицька

представляють виставку

«УСЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ, НІЧОГО НЕ ЗНИКАЄ»

14.07.2020 – 02.08.2020

Представлені на виставці полотна – підсумок серії абстрактних портретів художниці. Створені у вигаданій Анною течії іполітизму, вони розповідають про почуття молодого покоління, конструюють свою особисту риторику, відображаючи проблеми та кризи міленіалів. Разом із Маніфестом, написаним Валерієм Крутим для виставки, експресивні, яскраві полотна створюють виразне висловлювання – поетичну та політичну заяву – лунку, саркастичну і правдиву.

«Для мене важливо не лише показати нові роботи, а й гучно заявити про свою позицію. Щодня світ змінюється до непізнаваності. Поколінню, до якого я належу, важливо заявити про себе. Наші попередники дость молоді та активні, а покоління Z виходить на передову із величезною швидкістю. Ми залишаємося у тіні в найактивніший період свого життя», – говорить художниця Анна Кострицька.

Експресія художниці стане виходом для вагань, які втрачають характер побоювань й набувають статусу повносилого Маніфесту. І саме такі ознаки – чесність, довіра до себе, відсутність прагнення когось здивувати – дозволяють ділитися енергією людини, яка за всім цим стоїть.

Про авторку:

Анна Кострицька – українська художниця, яка працює у стилі абстрактного експресіонізму й рішуче відносить себе до нового покоління митців. Її роботи сповнені чуттєвості та переживань. У своїй техніці Анна застосовує яскраві кольори та пастозні мазки, вміло вдається до створення рельєфних поверхонь та експериментує з текстурами.
Вартість квитків:

повний – 40
     пільговий – 30

МВЦ Музею історії Києва
  (вул. Б. Хмельницького, 7)

Leave a Reply

Your email address will not be published.