«У ПОШУКАХ ГАРМОНІЇ. ВЕСНЯНІ СПАЛАХИ». Колективна виставка фундації W’ART. / “IN SEARCH OF HARMONY. SPRING FLASHES “. The collective exhibit of the W’ART Foundation.

 

МВЦ Музею історії міста Києва
та
Українська творча жіноча фундація W’ART
представляють колективну виставку
«У ПОШУКАХ ГАРМОНІЇ.
ВЕСНЯНІ СПАЛАХИ»
14.07.2020 – 26.07.2020

Нещодавно ми споглядали буйне цвітіння дерев із вікон своїх домівок без можливості насолодитися ним сповна. Ми ловили перше сонячне тепло під час коротких «прогулянок» до продуктових магазинів і думали, що проґавили цю весну. Але ніколи не пізно надолужити втрачене! Саме тому ми не змінюємо назв і концепцій, а проводимо виставковий проєкт із надзвичайно весняною назвою просто у розпал літа!
У грудні минулого року в Музеї історії Києва пройшла колективна виставка фундації W’ART «У пошуках гармонії». «Весняні спалахи» – це такий собі спіноф до попереднього проєкту, його продовження та доповнення.
Художниці, роботи яких об’єднані в одній експозиційній залі, знаходять своє натхнення не в матеріальному, а в ідеальному світі, де мешкає Краса, Любов, Добро, Емоція та Гармонія. Ця виставка поєднала різних жінок-художниць з усіх куточків України. Учасниці проєкту мають різний вік, освіту, вподобання, тематику і стиль живопису. Та усі вони сповнені нестримного бажання створювати навколо себе гармонійний простір, досконалий і зрозумілий, а також досягнути у творчих пошуках справжнього порозуміння.
Фундація W’ART, створена 2018 року, об’єднує українських художниць задля спільної творчості, співпраці, миротворення, пошуку компромісних рішень, розбудови толерантного демократичного діалогу між митцями світу.
Учасниці проєкту: Наталія Ширант, Наталія Микитенко, Олена Яременко-Лю, Леся Бабляк, Ірина Стольникович, Ірина Тарасюк, Наталія Конопля, Ольга Костюченко, Ганна Мандрик, Вікторія Андрієвська, Ніна Литвин, Інна Бородаєва, Ольга Галагуз, Chepurna, Аліна Ворошилова, Єлена Варт та Еллен Орро.
Вартість квитків:

повний – 30
     пільговий – 20

МВЦ Музею історії Києва
      (вул. Б. Хмельницького, 7)

Leave a Reply

Your email address will not be published.