Віртуальна екскурсія «ХРЕЩАТИК 1913 РОКУ» / VR tour «KHRESHCHATYK IN 1913»

Музей історії міста Києва

представляє

VR екскурсію

«Хрещатик 1913 року»

В експозиції Музею історії міста Києва діє екскурсія у форматі віртуальної реальності (VR) – «Хрещатик 1913 року».

На основі старих фотографій, відео, креслень та малюнків Хрещатик відтворено з ретельною точністю у форматі 3D у тому вигляді, в якому він існував на початку ХХ ст. Одягнувши VR окуляри екскурсанти зможуть «проїхатись» трамваєм вулицею, побачити унікальні споруди, які були знищені протягом трагічного ХХ століття. Хрещатицькі будинки, які були гордістю і окрасою Києва, постануть у всій своїй красі і величі. Подорож супроводжуватиметься розповіддю (трьома мовами на вибір) про головну вулицю Києва та споруди, які ви будете оглядати.

Протягом 17 хвилин ви перенесетеся в минуле і відчуєте атмосферу старого Києва і його головної артерії – Хрещатика. Екскурсія буде цікава для широкої аудиторії – киян, які цікавляться минулим свого міста, українським та іноземним туристам, учням та студентам.

Автор і розробник екскурсії – києвознавець, історик Кирило Третяк, автор книжок і досліджень про Київ та його архітектуру. Виконавець проєкту –  компанія ADVIN, яка спеціалізується на розробках продукції у форматах віртуальної та доповненої реальностей.

Запрошуємо вас у «віртуальну подорож» відчути атмосферу старого Києва і його головної артерії – Хрещатика.

Віртуальна екскурсія доступна за попереднім записом за графіком роботи Музею (крім понеділка)

Телефон для запису та довідок: (044) 520 28 26

Вартість: 100 грн

Тривалість: до 20 хв

МВЦ сучасного мистецтва

Київ, вул. Б. Хмельницького, 7

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.