«SPECTRUM». Фотовиставка Олександра Ліщинського/ «SPECTRUM». Photo exhibit by Aleksandr Lishchinskiy

Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва

Музею історії Києва

та

Олександр Ліщинський

представляють фотовиставку

«SPECTRUM»

12.03.2021 – 25.05.2021

Жанр ню фотографії зародився майже одразу після появи фотомистецтва. І він продовжує бути популярним сьогодні не лише завдяки відвертості, а й через неймовірну естетику людського тіла.

Фотограф Олександр Ліщинський за допомогою яскравої палітри неординарних відтінків перетворює оголені фігури на різноманітні композиції,  що викликають у глядача цілий спектр емоцій та асоціацій. Переливи відтінків кольору від теплого до холодного та різкі контрасти демонструють, наскільки широка гама емоцій і почуттів нас наповнює, наскільки зовнішній світ може відрізнятися від внутрішнього стану, і наскільки все довкола мінливе.

Далеко не завжди зовнішність людини відповідає її внутрішньому стану та світогляду. Дуже часто ми є уособленнями протилежних полюсів. Ідея пошуку своїх моральних координат та цінностей лежить в основі однієї зі світлин в експозиції. Робота «Inner Shadows» («Внутрішні тіні») торкається питання віри або її відсутності. Підсвідомість, обтяжена розпустою і колючістю тотальної урбанізації навколишнього світу, намагається знайти рівновагу, спокій, прагне стати кимось іншим або ж просто покращеною версією самої себе.

Художнє бачення і побудова кадру Олександра Ліщинського завжди зосереджена на красі людського тіла. Завдяки особливому образу мислення, а також досвіду в рекламній та дизайнерській сферах, художник створює витончені, гармонійні та високоякісні світлини. І вони  точно не залишать вас байдужими!

Про автора:

Олександр Ліщинський – народився у 1982 у Києві. Закінчив Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука за спеціальністю графічний дизайн. Переможець та фіналіст міжнародних фотоконкурсів «Black and White Spider Awards», «35Awards», «Monochrome Awards», «ND Awards». Учасник UAPF (Ukrainian Association of Professional Photographers) та FEP (the Federation of European Professional Photographers). З 2016 року його роботи представлені у міжнародній галереї  сучасного мистецтва Saatchi Art. Роботи Олександра можна побачити у рекламі, на сторінках періодичних видань та на фотовиставках не тільки в Україні, а й по всьому світу.

Вартість квитків:
     повний – 70
     пільговий – 50

МВЦ сучасного мистецтва

Київ, вул. Б. Хмельницького, 7

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.