«ОДНОГО ДНЯ ПІСЛЯ…». Міжнародний мистецький проєкт (частина ІІІ. ВСЕСВІТ) / «ONE DAY AFTER…». International art project. (part ІІІ. UNIVERSE).

«Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва»

Музею історії Києва

представляє міжнародний мистецький проєкт 

«ОДНОГО ДНЯ ПІСЛЯ…»

(частина ІІІ. ВСЕСВІТ)

23.10.2020 – 08.11.2020

Всесвіт настільки величезний, що його розміри уявити важко. Протягом усіх мільярдів років свого існування він еволюціонує та зазнає змін. Всесвіт вміщує у себе все, що ми називаємо своїм життям та своєю історією. Це події, дати, люди, катастрофи, пандемії, успіхи та невдачі – усе те, що ми уже прожили і те, що лише чекає на нас у майбутньому.

«У Всесвіті можливо все! Як квантовий комп’ютер величезного розміру, він постійно обробляє інформацію та весь час обчислює власне майбутнє», –  каже Сет Ллойд, професор Масачусетського технологічного інституту. Зараз людство має унікальну можливість зазирнути в космос з будь-якої віддаленої точки на Землі. Ми можемо споглядати, як іде робота на космічних станціях у поточному моменті, можемо вивчати інформацію про космос з тисячі джерел у відкритому доступі, можемо ставити запитання і отримувати відповіді. Та всеодно Всесвіт залишається найбільшою загадкою для людства. Космос так далеко і так близько водночас: варто лише підвести голову – і зникають усі обмеження для уяви та творчості. Тож обчислювати та осмислювати майбутнє під силу не лише науковцям, а й митцям.

«Всесвіт. Одного дня після…» – третя частина масштабного проєкту, ініційованого Музеєм історії Києва. У його першій частині, що була присвячена майбутньому людства, митці зробили акцент на загальнолюдських цінностях, що мають врятувати нас від загроз прийдешнього. У другій частині митці рефлексували на тему природи. А на які роздуми наштовхнула їх тема всеосяжного і нескінченного Всесвіту? Маєте можливість дізнатися вже сьогодні!

Варто зазначити, що роботи були створені авторами спеціально для цього проєкту та не експонувалися раніше в рамках інших виставок.

Вартість квитків:
повний – 70
пільговий – 50
 

«Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва»

Музею історії Києва

(вул. Б. Хмельницького, 7)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.