«МОЯ ПАЛІТРА КИЄВА». Виставка живопису Ірини Ситник / «MY PALETTE OF KYIV». Painting exhibit by Iryna Sytnyk

«Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва»  

Музею історії міста Києва

та

Ірина Ситник

представляють виставку живопису

«МОЯ ПАЛІТРА КИЄВА»

03.10.2020 – 18.10.2020

Київ – місто з багатовіковою історією, культурою і традиціями, що зберігає  у собі  силу та красу століть. За що його так люблять кияни та гості? За живописні ландшафти і архітектурні ансамблі, за вогні над Дніпром і зорі над Подолом, за шум весняних дощів і мелодії вуличних музикантів. А іноді – люблять безпідставно і безумовно. Персональна виставка живопису Ірини Ситник – зізнання у коханні цьому місту.

Для художниці, як і для багатьох киян, це місто дитячих спогадів, сміливих юнацьких мрій та планів на майбутнє. На своїх полотнах вона відкриває духовну складову та сакральний зміст, відтворює та підкреслює архітектурні форми столиці, зображує свої улюблені місця, розкриває його таємниці крізь призму власного бачення. У повсякденності, в потоці метушні, ми не завжди звертаємо увагу на те, що нас оточує. Тому авторка відображає й ті миті життя, якими нам не завжди вдається насолодитися. Це може бути неспішна прогулянка затишним парком чи однією з вуличок, якою ходиш щодня, але кожного разу помічаєш нові її риси. Полотна Ірини Ситник такі ж різні, як і Київ: тут динамічний рух та нестримні  емоції переплітаються зі спокоєм і монументальністю.

Авторка переконана: якщо кожен почне бачити прекрасне в сьогоденні, у кожній миті життя і з повагою ставитиметься до історії та минулого, то нам вдасться зберегти місто, його традиції та цінності, що з часом перетворюються в істину та мудрість століть.

Про авторку:

Ірина Ситник має дві вищі освіти – фінансово-економічну та художню. Завдяки такому поєднанню аналітичного і творчого мислення, вона створила власний арт-проект «STIVIART Project», концепт якого передбачає програму дій з розвитку творчої особистості. В рамках проекту діє студія живопису «СТІВІАРТ» та авторська школа-студія рисунку та живопису для дітей. Ірина – постійна учасниця Всеукраїнських виставок, а її роботи експонувалися в багатьох галереях Києва.

Вартість квитків:

повний – 50
     пільговий – 30

«Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва» Музею історії Києва

(вул. Б. Хмельницького, 7)

Leave a Reply

Your email address will not be published.