«КОЛЬОРИ І КВІТИ». Виставка живопису Віри Кавури / «COLORS AND FLOWERS». Painting Exhibit by Vera Kavura

«Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва»

Музею історії Києва

представляє виставку

Віри Кавури 

«КОЛЬОРИ І КВІТИ»

29.09.2020 – 14.10.2020

Благородні та вишукані троянди, чарівні півонії, ніжні іриси, тендітні проліски, екзотичні гібіскуси – це далеко не повний перелік квітів, красу яких ви зможете відчути завдяки художній майстерності Віри Кавури.

Роботи, представлені на виставці, відкривають новий погляд на світ квітів – світ зі своїми законами та циклами.

Віра знайшла спосіб донести неповторну красу чистої і досконалої флори через пастель, що здатна передавати крихкість й недовговічність квітів та, водночас, їхню ніжну текстуру і різнобарвність. Беручи до рук ці художні матеріали, художниця також прагне розкрити внутрішню сутність і гармонійність живої природи.

У роботах Віри Кавури квіти виглядають настільки реалістично, що хочеться до них доторкнутися, відчути їхній аромат і ніжність пелюсток.

Віра багато подорожує і завжди бере з собою пастель. Завдяки цьому мисткиня має змогу малювати екзотичні квіти у будь-яку пору року: «Мені подобаються живі квіти, тому що вони неповторні та чарівні. Я завжди малюю з натури».

Про авторку:

Віра Кавура  захоплюється малюванням з дитинства. Має професійну освіту. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, член Європейської Гільдії митців, що працюють у техніці пастелі (Pastel Guild of Europe), асоційований художник англійського бренду пастелі «Unison color».

Вартість квитків:

повний – 40
пільговий – 30

«Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва» Музею історії Києва

(вул. Б. Хмельницького, 7)

Leave a Reply

Your email address will not be published.