«INDEPENDENCE». Виставка Ірини Федоренко (SEMIRA) / «INDEPENDENCE». Exhibit by Iryna Fedorenko (SEMIRA)

Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва

Музею історії Києва

та

Ірина Федоренко (SEMIRA)

у рамках Міжнародного фестивалю сучасного  мистецтва «Сліди»

представляють виставку

«INDEPENDENCE»

10.08.2021 – 24.08.2021

Кожен із нас залишає свої сліди. Якими вони будуть – залежить від оточення, обставин, моменту, а найбільше – від нас самих.

Фестиваль сучасного українського мистецтва «СЛІДИ» – це масштабний артпроєкт, що проводиться вже втретє.

Минулі виставки отримали чимало схвальних відгуків і були топ-новиною в культурному просторі. «Усі наші старання отримали винагороду – захоплення глядачів і море позитивних коментарів. Про проєкт написали топові ЗМІ, на виставку приїжджали з інших міст, а також приходили знаменитості, політики, колекціонери. Особливо приємно було чути добрі слова від колег-художників і високі оцінки від мистецтвознавців», – коментує кураторка проєкту Ірина Федоренко  (SEMIRA).

Цього разу ми хочемо показати, як митці рефлексують на тему Незалежності в широкому сенсі цього слова, а також представимо здобутки сучасних митців, що сформувалися в добу Незалежності України.

За рік ми навчилися жити в ситуації невідомості, неповноти розуміння сьогодення та майбутнього. Цьогоріч у рамках фестивалю пройдуть виставки в різних локаціях міста. Саме у Музейно-виставковому центрі сучасного мистецтва Музею історії Києва ми представляємо глядачам виставку «INDEPENDENCE». І оскільки певна неповнота інформації стає нормою сучасності, ми вирішили бути в тренді та не анонсувати імена учасників артпроєкту до відкриття.

Відомо лише, що на виставці будуть представлені нові роботи Ірини Федоренко (SEMIRA) з серії «Faces». Це портрети відомих політиків, акторів, співаків, письменників, художників, які вже залишили свій відбиток в історії. Раніше ми бачили портрети Володимира та Віталія Кличко, Андрія Шевченка, Валерія Харчишина, Енді Воргола, Тараса Шевченка і навіть Володимира Зеленського у виконанні художниці. Цікаво, чиї портрети будуть представлені цього разу!

Концепція Фестивалю сучасного мистецтва «СЛІДИ» залишається незмінною: це поєднання робіт початківців і вже відомих, визнаних художників в одному виставковому просторі. Учасники проєкту – митці з різних куточків України та закордонні гості. Разом вони розкривають основну ідею проєкту – прагнення людини залишити свій слід в книзі мистецтва та показати все розмаїття барв і творче начало кожного художника.

Захід присвячуємо 30-й річниці Незалежності України! З любов’ю в серці та з бажанням залишити добрі СЛІДИ в історії та мистецтві!

Кураторка проєкту: художниця та мистецтвознавиця – Ірина Федоренко (SEMIRA) – https://www.facebook.com/profile.php?id=100015373988837

Вартість вхідного квитка – 50 грн.

МВЦ сучасного мистецтва

Київ, вул. Б. Хмельницького, 7

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.