«ДАХИ НАШОГО МІСТЕЧКА». Виставка живопису в музеї Шолом-Алейхема / «ROOFS OF OUR TOWN». Paintings exhibit in the Sholom Aleichem Museum

Літературно-меморіальний музей «Шолом-Алейхем»
запрошує на виставку
«Дахи нашого містечка»
10.09.2021 – 26.09.2021

Виставка живопису Альберта-Лейзера Фельдмана організована за підтримки Україно-ізраїльського інституту підтримки громадянського суспільства ім. Голди Меїр.

Живопис Фельдмана – це характерні портрети, емоційні пейзажі, жанрові сцени, соковиті натюрморти. Мальовнича манера – різноманітна та часом несподівана. В активі автора групові та персональні виставки в музеях і галереях України. Роботи Альберта Фельдмана зберігаються в приватних та музейних зібраннях.

Альберт-Лейзер Фельдман – ізраїльський та український художник, ізотерапевт, громадський діяч. Лікар та психолог за освітою, протягом останніх років професійно займається живописом.

Член ізраїльської та національної української спілки художників. Особливістю творчості Фельдмана є здатність поєднати мистецтво та професійну діяльність. Два роки він розробляє і впроваджує програми психологічної реабілітації за допомогою ізотерапії та лікування мистецтвом для воїнів АТО.

 

Літературно-меморіальний музей «Шолом-Алейхем»

вулиця Велика Васильківська, 5А

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.