«БАБИН ЯР». Віртуальна інтерактивна виставка із застосуванням VR-технологій. / «BABYN YAR». Interactive VR-exhibition.

 

Музей історії міста Києва

представляє

перший Віртуальний проєкт

про трагедію у Бабиному Яру

У 1941-1943 роках урочище Бабин Яр перетворилося на місце масових страт і поховань, братську могилу і символ страждань цивільного населення. Це одна з найстрашніших сторінок Голокосту – геноциду єврейського народу.
Під час гітлерівської окупації м. Києва Бабин Яр став місцем масових розстрілів окупантами мирного населення, передусім євреїв та ромів, радянських військовополонених, а також партійних і радянських активістів, підпільників, членів ОУН, заручників, «саботажників», порушників комендантської години та інших осіб.
Страти в Бабиному Яру розпочалися 27 вересня 1941 р. і тривали аж до звільнення Києва в листопаді 1943 р. Лише протягом 29-30 вересня 1941 р. було страчено близько 34 тис. євреїв і осіб інших національностей, а до 9 листопада 1941 р. кількість жертв перевищила 55 тис.
У 80-ті роковини трагедії ми запрошуємо всіх вшанувати пам’ять загиблих жертв. З 15 вересня у Музеї історії міста Києва буде діяти проєкт «Бабин Яр. Віртуальний спогад».
У форматі віртуальної реальності відвідувачі зможуть «прожити» трагедію у Бабиному Яру. Цей проєкт є першим прикладом волюметричного кінематографу (Volumetric Filmmaking), в якому використано відеосистему з сенсором глибини. Саме тому глядач бачить персонажів об’ємними, може пересуватися у сценах, а також взаємодіяти з різними предметами.
Під час сеансу VR користувачі зможуть довідатися не лише про масові вбивства євреїв, але й про долі інших жертв: ромів, українських націоналістів, військовополонених та багатьох інших груп населення.
VR «Бабин Яр. Віртуальний спогад» доступний за графіком роботи Музею.
Сеанс триває близько 20 хв.
Телефон для запису та довідок (044) 520 28 26

Науковий куратор Проєкту – провідний науковий співробітник Музею історії міста Києва Віталій Нахманович.

Сеанс  триває близько 20 хв.
Участь тільки за попереднім записом за телефоном:
МВЦ сучасного мистецтва
(044) 520 28 26
Музей окупації Києва
(044) 563-30-06

Вартість: повний 100 грн, пільговий 70 грн.

 

МВЦ сучасного мистецтва

Київ, вул. Б. Хмельницького, 7

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.