«ART IS EVERYWHERE». СЛІДИ. Арт-проєкт Ірини Федоренко / «ART IS EVERYWHERE». TRACE. Art project by Iryna Fedorenko

 

Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва

Музею історії Києва

та

Ірина Федоренко (SEMIRA)

у рамках фестивалю сучасного українського мистецтва «Сліди»

представляють виставку

«ART IS EVERYWHERE»

14.05.2021 – 27.05.2021

Кожен із нас залишає свої сліди. Якими вони будуть – залежить від оточення, обставин, моменту, а найбільше – від нас самих.

Фестиваль сучасного українського мистецтва «СЛІДИ» – це масштабний артпроєкт, що проводиться вже вдруге. Минулого року експозиція зайняла аж два поверхи Музею та отримала чимало схвальних відгуків. «Усі наші старання отримали винагороду – захоплення глядачів і море позитивних коментарів. Про проєкт написали топові ЗМІ, на виставку приїжджали з інших міст, а також приходили знаменитості, політики, колекціонери. Особливо приємно було чути добрі слова від колег-художників і високі оцінки від мистецтвознавців», – коментує кураторка проєкту Ірина Федоренко  (SEMIRA).

За рік ми навчилися жити в ситуації невідомості, неповноти розуміння сьогодення та майбутнього. Цьогоріч у рамках фестивалю пройдуть виставки в різних локаціях міста. Саме у Музеї Києва на Б. Хмельницького, 7 ми представляємо глядачам виставку «ART IS EVERYWHERE». І оскільки певна неповнота інформації стає нормою сучасності, ми вирішили бути в тренді і не анонсувати імена учасників артпроєкту.

Відомо лише, що на виставці представлені нові роботи Ірини Федоренко (SEMIRA) з серії «Faces». Це портрети відомих політиків, акторів, співаків, письменників, художників, які вже залишили свій відбиток в історії. Раніше ми бачили портрети Володимира та Віталія Кличко, Андрія Шевченка, Святослава Вакарчука, Енді Воргола, Тараса Шевченка і навіть Володимира Зеленського у виконанні художниці. Цікаво, чиї портрети будуть представлені цього разу!

Концепція Фестивалю сучасного мистецтва «СЛІДИ» залишається незмінною: це поєднання робіт початківців і вже відомих, визнаних художників в одному виставковому просторі. Учасники проєкту – митці з різних куточків України. Разом вони розкривають основну ідею проєкту – прагнення людини залишити свій слід в книзі мистецтва та показати все розмаїття барв і творче начало кожного художника.

Ми тут наСЛІДИли. Приєднуйтеся!

Кураторка проєкту: художниця та мистецтвознавиця – Ірина Федоренко (SEMIRA).

Вартість квитків:
     повний – 30
     пільговий – 20

МВЦ сучасного мистецтва

Київ, вул. Б. Хмельницького, 7

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.